Акція: Замовте будь-яку послугу на платформі Telecomsvit - отримайте кешбек 5% від абонентської плати. Деталі

Про платформу

Платформа Telecomsvit була заснована в 2023 році Сергієм Омельченко linkedin, який є професіоналом в сфері телекомунікацій і програмного забезпечення з багаторічним досвідом роботи на телеком ринках України та світу.

Місія

Зручний і швидкий доступ

  • Надати бізнесу зручний і швидкий доступ до всіх операторів і провайдерів України та їх послуг.

Новий канал залучення

  • Допомогти провайдерам та операторам отримати нових бізнес клієнтів шляхом створення зручного каналу їх залучення.

Рівні можливості

  • Надати всім провайдерам та операторам рівні можливості залучення нових клієнтів.

Автоматизація

  • Покращити операційну діяльність як замовників, так і постачальників телеком-послуг шляхом автоматизації рутинних дій пов’язаних з замовленням/наданням цих послуг.

Опис

Платформа спрямована на бізнес-замовників - юридичніх осіб від малого бізнесу до великих корпорацій. Вона працює з телеком-послугами характерними для бізнесу, наприклад “Інтернет для бізнесу”, “Оренда каналів”, “Корпоративні мережі”, “IP телефонія”, “Віртуальна АТС”, “SIP транк” та інші послуги. Платформа оптимізована для роботи із запитами на типові та нетипові підключення. Вона фокусується на індивідуальних потребах і вимогах замовників надаючи як замовникам, так і операторам зручний інтерфейс користувача та допоміжні аналітичні функції.

Платформа побудована з використанням сучасних технологій та програмного забезпечення. В основі її архітектури лежать найкращі світові практики індустрії телекомунікацій.

Допомога малому та середньому бізнесу

Платформа дозволяє будь-якому бізнесу безкоштовно здійснювати пошук найкращої пропозиції на телеком-послуги за індівідуальними вимогами бізнес-замовників. Платформа значно пришвидшує процес пошуку провайдера або оператора зберігаючи час та гроші.

Залишились питання?

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, ви можете звʼязатись з нами будь-яким зручним способом користуючись сторінкою Контакти.

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт