Акція: Замовте будь-яку послугу на платформі Telecomsvit - отримайте кешбек 5% від абонентської плати. Деталі

SIP транк

Це телекомунікаційна послуга, яка полягає в об’єднанні окремих SIP телефонних ліній в едину логічну групу.

Відмінність між окремими SIP телефонними лініями та SIP транком полягає в тому, що SIP телефонна лінія зазвичай призначена для одного користувача, тоді як SIP транк може використовуватися для обслуговування багатьох користувачів. Кожна SIP лінія, може використовуватися для викликів на зовнішні номери, телефонів внутрішньої мережі компанії або для отримання викликів із зовнішніх мереж. Таким чином, використання SIP транка дозволяє ефективно використовувати мережеві ресурси та знижувати витрати на телефонні послуги для бізнесів, які ведуть активну телефонну діяльність.

Використання SIP транку

Послуга “SIP транк” може використовуватись в наступних та інших випадках:

 • Коли бізнес потребує більше ніж одну SIP телефонну лінію і хоче оптимізувати витрати на зв’язок. Використання SIP транка завжди економічно вигідніше ніж використання окремих SIP телефонних лінії
 • Коли бізнес має декілька офісів в різних локаціях і хоче об’єднати їх в єдину корпоративну телефону мережу з гарантованим якісним зв’язком. Це може надати можливість робити внутрішні дзвінки безкоштовно, або по дуже привабливим цінам. Також це дозволяє здійснювати дзвінки з офісу однієї країни на зовнішні номери країни, де інший офіс, через SIP транк, зменшуючи витрати на зв’язок з місцевими операторами зв’язку в обох країнах.

Переваги SIP транку

Водночас послуга “SIP транк” має всі ті самі переваги, що і послуга “IP телефонія”. Ось деякі з них:

 • Зменшення витрат - замість традиційних телефонних ліній, що коштують дорого, SIP транк може значно знизити витрати на телефонні дзвінки між офісами, в межах країни або міжнародні дзвінки.
 • Гнучкість - можна підключати різні типи телефонів та комунікаційних пристроїв, таких як IP-телефони, програмні додатки для телефонії на комп’ютері та мобільних пристроях, аналогові телефони через IP шлюз.
 • Покращення мобільності - користуватись можна з будь-якого місця, де є доступ до Інтернету, що забезпечує більшу мобільність працівників і підвищує продуктивність роботи.
 • Багатоканальність - можна приймати багато одночасних дзвінків на один номер. Завдяки цьому клієнти не будуть змушені очікувати на лінії.
 • З’єднання з іншими мережами - можна з’єднати користувачів з іншими IP-мережами, телефонними компаніями, міськими телефонними мережами і т.і.
 • Розширення можливостей телефонії - дозволяє здійснювати конференц-зв’язки, переадресацію дзвінків, звукове повідомлення про зайнятість, відхилення виклику, голосове меню тощо.
 • Масштабованість - SIP транк може бути легко масштабований за кількістю номерів та ліній для відповідності зростаючим потребам бізнесу у майбутньому.

Супутні послуги

Разом з послугою “SIP транк” бізнес можуть зацікавити наступні послуги:

 • “Віртуальна АТС” - дозволяє отримати майже безмежні переваги цифрової АТС без потреби встановлювати власну фізичну АТС.
 • “Номер 0-800, 0-900” - забезпечує клієнтам вашого бізнесу можливість зв’язку з вами без будь-яких витрат для них або за рахунок спеціальних тарифів.
 • “Інтернет для бізнесу” - дозволяє отримати надійне, швидкісне підключення до глобальної мережі Інтернет будь-якого об’єкту вашого бізнесу.

Пошук оператора SIP транку

Як можна побачити, існує безліч варіантів послуги “SIP транк” та безліч факторів, які впливають на ціну. Для того, щоб не загубитися в цьому різноманітті і не витрачати час на дзвінки операторам та отримати саме те, що треба вашому бізнесу (а не те, що хочуть продати менеджери операторів), ви можете безкоштовно скористатись платформою Telecomsvit для пошуку оператора-постачальника.

Наразі, пошук послуги “SIP транк” знаходиться в стадії розробки. Але вже зараз ви можете шукати постачальника послуг “Інтернет для бізнесу” та “Остання миля”. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб бути в курсі оновлень на платформі linkedin та facebook.

Почати пошук

Інші види телеком-послуг

call_merge

Віртуальна АТС

Функціональна і гнучка АТС на базі хмарних технологій тепер доступна кожному - від малого бізнесу до великих корпорацій.

arrow_forward
horizontal_rule

Фіксована телефонна лінія

Телефонний звʼязок коли треба простота і надійність без зайвих доповнень.

arrow_forward
dashboard_customize

Переглянути інші послуги

arrow_forward

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт