Акція: Замовте будь-яку послугу на платформі Telecomsvit - отримайте кешбек 5% від абонентської плати. Деталі

ISDN PRI

Це телекомунікаційна послуга, яка надає високошвидкісне цифрове з'єднання для передачі голосу, даних та інших телекомунікаційних послуг.

Послуга базується на технології ISDN, яка забезпечує використання цифрових каналів для передачі інформації та використовує фіксоване підключення стаціонарного телефонного апарату або іншого пристрою до комутаційної системи телеком-оператора.

Фіксована телефонна лінія ISDN PRI є потужним та надійним засобом забезпечення телефонної комунікації для бізнес-замовників. Вона надає високу якість звуку, швидкість передачі даних та підтримку різноманітних послуг для задоволення комунікаційних потреб бізнесу. Вона може бути особливо корисною для організацій з багатьма співробітниками, які потребують одночасного здійснення багатьох голосових дзвінків та передачі даних.

Можливості та функції ISDN PRI

Послуга “ISDN PRI” надає наступні можливості для користувачів:

  • Голосові дзвінки - можна здійснювати та отримувати голосові дзвінки. Використання цифрової технології забезпечує високу якість звуку та надійну передачу голосу.
  • Дані - можна передавати дані через цифрову лінію ISDN PRI. Це можуть бути дані для Інтернету, відеоконференції, факсимальних повідомлень та інших мережевих додатків. Треба зазначити, що можливості технології ISDN щодо швидкості передачі даних помітно нижче, ніж можуть надати інші технології.
  • Ідентифікація номера - ISDN PRI дозволяє передавати ідентифікацію номера, що дозволяє користувачам відображати свій номер телефону на екрані телефону отримувача.
  • Додаткові функції - ISDN PRI підтримує різноманітні додаткові функції, такі як переадресація дзвінків, конференц-звʼязок, груповий звʼязок тощо.

Фізично лінія ISDN PRI може бути реалізована на базі мідного або оптоволоконного кабелю, по якому передається сигнал в цифровому вигляді із забезпеченням багатоканальності. Підключити можна як окремий телефонний апарат, так і інсуючу власну АТС.

Супутні послуги

Бізнесу можуть бути цікавити наступні послуги:

  • “IP телефнія” - сучасна, потужна, економична послуга голосового зв’язку.
  • “Фіксована телефонна лінія” - традіційна телефона лінія для голосового звʼязку.
  • “Номер 0-800, 0-900” - забезпечує клієнтам вашого бізнесу можливість зв’язку з вами без будь-яких витрат для них або за рахунок спеціальних тарифів.

Пошук оператора ISDN PRI

Як можна побачити, існує безліч варіантів послуги “ISDN PRI” та безліч факторів, які впливають на ціну. Для того, щоб не загубитися в цьому різноманітті і не витрачати час на дзвінки операторам та отримати саме те, що треба вашому бізнесу (а не те, що хочуть продати менеджери операторів), ви можете безкоштовно скористатись платформою Telecomsvit для пошуку оператора-постачальника.

Наразі, пошук послуги “ISDN PRI” знаходиться в стадії розробки. Але вже зараз ви можете шукати постачальника послуг “Інтернет для бізнесу” та “Остання миля”. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб бути в курсі оновлень на платформі linkedin та facebook.

Почати пошук

Інші види телеком-послуг

filter_8

Номер 0-800, 0-900

Спеціальні телефоні номери для більшої доступності бізнесу для клієнтів і створення іміджу

arrow_forward
wifi

Інтернет для бізнесу

Підключення до глобальної мережі інтернет для роботи з повсякденними завданнями, такими як електронна пошта, спілкування з клієнтами в месенджерах тощо.

arrow_forward
dashboard_customize

Переглянути інші послуги

arrow_forward

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт