Акція: Замовте будь-яку послугу на платформі Telecomsvit - отримайте кешбек 5% від абонентської плати. Деталі

Віддалений піринг

Це телекомунікаційна послуга, яка забезпечує з'єднання однієї мережі з іншою мережею з метою обміну трафіком та підвищення доступності контенту та послуг для кінцевих користувачів окремої мережі.

У традиційній практиці піринг відбувається за допомогою прямого фізичного підключення мережевих пристроїв двох мереж. Проте, у випадках, коли пряме фізичне підключення не є можливим або економічно доцільним, використовується віддалений піринг.

При віддаленному пірингу мережі підключаються одна до одної через точку обміну трафіком. В такому випадку кінцеве обладнання мереж, яке з’єднуються, немає фізичної присутності в одному місці.

Замовником послуги “Віддалений піринг” може бути будь-яка організація або підприємство, яке бажає підключити свою мережу до іншої мережі. Це можуть бути бізнес-користувачі, телеком-оператори, провайдери послуг, хмарні платформи, контент-провайдери або будь-які інші суб’єкти, які потребують швидкого та надійного з’єднання з іншими мережами.

Послугу “Віддалений піринг” надають великі телекомунікаційні оператори, які мають фізичну присутність в окремих точках обміну трафіком. Вибір постачальника послуги “Віддалений піринг” залежить від присутності оператора-постачальника послуги в локаціях що цікавлять, від його мережевої інфраструктури, якості з’єднання, цінової політики та інших факторів, які відповідають потребам замовника. Треба враховувати, що мережа з якою буде відбуватися з’єднання має бути присутня в тій же самій точці обміну трафіком. Тобто власник тієї мережі теж може використати послугу “Віддалений піринг” для того щоб дістатись точки обміну трафіком, де і буде виконано з’єднання двох мереж.

Послуга “Віддалений піринг” сприяє зниженню витрат на прокладання фізичних магістральних ліній, швидкому впровадженню нових пірингових угод, а також зменшенні залежності від географічного розташування мереж, що з’єднуються. Це дає можливість власникам мереж збільшити свою глобальну присутність та покращити доступність своїх послуг для кінцевих користувачів.

Віддалений піринг дозволяє операторам більш гнучко розподіляти свій трафік та оптимізувати його шлях передачі. Можна вибирати оптимальні маршрути для передачі даних, що дозволяє досягти найкращої доступності та найшвидшої швидкості передачі для своїх користувачів.

Супутні послуги

Рекомендуємо звернути увагу на наступні телеком-послуги:

  • “Остання миля” - буде в нагоді провайдерам, які шукають партнерів для підключення своїх клієнтів за межами своєї власної мережі.
  • “Оренда каналу” - забезпечує з’єднання між собою двох будь-яких точок замовника.
  • “Темне волокно” - дає можливість передавати дані на такій високій швидкості, на яку здатне ваше обладнання.
  • “Корпоративні мережі” (або Багатоточкове зʼєднання) - дає можливість отримати власну мережу між будь-якою кількістю об’єктів.

Пошук оператора Віддаленого пірингу

Як можна побачити, існує безліч варіантів послуги “Віддалений піринг” та безліч факторів, які впливають на ціну. Для того, щоб не загубитися в цьому різноманітті і не витрачати час на дзвінки операторам та отримати саме те, що треба вашому бізнесу (а не те, що хочуть продати менеджери операторів), ви можете безкоштовно скористатись платформою Telecomsvit для пошуку оператора-постачальника.

Наразі, пошук послуги “Віддалений піринг” знаходиться в стадії розробки. Але вже зараз ви можете шукати постачальника послуг “Інтернет для бізнесу” та “Остання миля”. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб бути в курсі оновлень на платформі linkedin та facebook.

Почати пошук

Інші види телеком-послуг

hub

Корпоративні мережі

Об'єднання декількох локацій замовника в едину мережу за допомогою можливостей Ethernet та IP. Може будуватись по схемі точка-багатоточка та багатоточка-багатоточка.

arrow_forward
cloud_queue

SD-WAN

Побудова власної глобальної мережі з оптимізацією витрат і покращенням якості та надійності на базі технології віртуалізації.

arrow_forward
dashboard_customize

Переглянути інші послуги

arrow_forward

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт