Акція: Замовте будь-яку послугу на платформі Telecomsvit - отримайте кешбек 5% від абонентської плати. Деталі

Темне волокно

Це телекомунікаційна послуга, яка надає одному користувачу безпосередній доступ до відрізку волоконно-оптичного кабелю, що не використовується, з метою передачі даних по ньому.

Темне волокно - це телекомунікаційна послуга, яка надає одному користувачу безпосередній доступ до відрізку волоконно-оптичного кабелю, що не використовується, з метою передачі даних по ньому.

Ця послуга надається телекомунікаційними компаніями, які володіють кабельною мережею і мають вільні оптичні волокна. Волокна можуть бути використані різними організаціями та іншими телеком-провайдерами для побудови або розширення власних телекомунікаційних мереж. Зазвичай волокна орендуються, а іноді купуються в залежності від потреб замовника.

Замовник має встановити своє активне обладнання на кінцях оптичних волокон для передачі даних по них. Вибір типу обладнання, вибір технології передачі даних (SDH, DWDM, Ethernet, MPLS і т.і.), швидкості передачі даних (хоч 100 Гб/с або більше), контроль якості передачі даних тощо цілком знаходиться у руках замовника - користувача оптичними волокнами.

Довжина відрізка оптичного волокна обмежується характеристиками самого оптичного волокна, а також можливостями прийомо-передавальних модулів обладнання, яке замовник планує встановити, і може бути максимум ~100 км. При цьому обслуговування самого оптичного кабелю знаходиться у відповідальності компанії, яка володіє оптичним кабелем.

Послугу “Темне волокно” замовляють інші оператори зв’язку для розширення своїх мереж, або великі корпорації, яким треба мати власну телекомунікаційну мережу такого рівня. Це відбувається у випадку, коли можливості послуги “Оренда каналу” вже не можуть задовольнити потреб замовника.

Пошук оператора Темного волокна

Як можна побачити, існує безліч варіантів послуги “Темне волокно” та безліч факторів, які впливають на ціну. Для того, щоб не загубитися в цьому різноманітті і не витрачати час на дзвінки операторам та отримати саме те, що треба вашому бізнесу (а не те, що хочуть продати менеджери операторів), ви можете безкоштовно скористатись платформою Telecomsvit для пошуку оператора-постачальника.

Наразі, пошук послуги “Темне волокно” знаходиться в стадії розробки. Але вже зараз ви можете шукати постачальника послуг “Інтернет для бізнесу” та “Остання миля”. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб бути в курсі оновлень на платформі linkedin та facebook.

Почати пошук

Інші види телеком-послуг

public

IP транзит

Підключення вашої мережі до глобального Інтернету для покращення користувацького досвіду, який надає ваша мережа.

arrow_forward
import_export

Віддалений піринг

З’єднання двох телекомунікаційних мереж для покращення умов обміну трафіком.

arrow_forward
dashboard_customize

Переглянути інші послуги

arrow_forward

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт