Акція: Замовте будь-яку послугу на платформі Telecomsvit - отримайте кешбек 5% від абонентської плати. Деталі

Корпоративні мережі

Це телекомунікаційна послуга, яка дозволяє одночасно з'єднувати багато точок замовника в єдину мережу для ефективного і надійного обміну даними та комунікації.

Ця послуга є важливою для бізнес-користувачів - дозволяє з’єднувати багато точок, таких як офіси, відділення та інші підрозділи компанії в єдину мережу. Вона надається телекомунікаційними операторами і користується попитом серед середнього та великого бізнесів, які прагнуть мати корпоративну мережу з гарантованим, захищеним з’єднанням між своїми відділеннями, але не витрачати ресурси на побудову власних фізичних ліній зв’язку між відділеннями. Це дозволяє зберегти час і зусилля, пов’язані з інфраструктурою - значно зекономивши на CAPEX і помітно на OPEX. Причому немає ніяких обмежень у відстані між локаціями, які з’єднуються.

З точки зору топології побудови найбільш розповсюджені схеми точка-багатоточка та багатоточка-багатоточка. Або їх різні варіації. У випадку схеми точка-багатоточка - всі комунікації між з’єднаними локаціями проходять через центральний вузол. У випадку схеми багатоточка-багатоточка - можливі прямі комунікації між локаціями. Не можна сказати, що якась топологія краще за іншу. Вибір варіанту топології залежить від потреб бізнес-користувача, особливостей самого бізнесу. Завдяки гнучкості технологій, які використовуються для реалізації послуги “Корпоративні мережі”, можна з легкістю перебудовувати топологію мережі, додавати нові локації або видаляти. Це важлива перевага для бізнесу, коли треба швидко реагувати на зміни бізнес-середовища.

Для забезпечення послуги “Корпоративні мережі” (багатоточкового зʼєднання) використовуються технології Ethernet, IP, VPN, MPLS. Як транспорт для цього можуть використовуватися будь-які технології, але зазвичай це SDH, DWDM. Для деяких випадків, наприклад останньої милі, можуть використовуватись FTTx або радіозасоби. Найбільш розповсюджені методи забезпечення багатоточкового зʼєднання - це L2VPN, L2TPv3, VPLS, L3VPN, IPSec, тощо.

Самі по собі методи побудови багатоточкового зʼєднання вже мають вбудовані механізми для забезпечення захисту зв’язку. В той самий час телеком-оператори можуть забезпечуватись резервуванням каналів, що значно підвищує рівень надійності зв’язку. Це робить послугу “Корпоративні мережі” дуже привабливою для бізнес-замовників.

Отже, послуга “Корпоративні мережі” є надійним та ефективним рішенням для забезпечення зв’язку між різними точками в корпоративній мережі. Це дає бізнес-користувачам можливість ефективно обмінюватись даними та забезпечувати безперервну роботу своєї компанії.

Супутні послуги

Рекомендуємо звернути увагу на наступні телеком-послуги:

  • “Оренда каналу” - забезпечує з’єднання між собою двох будь-яких точок замовника.
  • “Темне волокно” - дає можливість передавати дані на такій високій швидкості, на яку здатне ваше обладнання.
  • “Віддалений піринг” - забезпечує з’єднання мереж для покращення умов обміну трафіком.

Пошук оператора Багатоточкового з’єднання

Як можна побачити, існує безліч варіантів послуги “Багатоточкове з’єднання” та безліч факторів, які впливають на ціну. Для того, щоб не загубитися в цьому різноманітті і не витрачати час на дзвінки операторам та отримати саме те, що треба вашому бізнесу (а не те, що хочуть продати менеджери операторів), ви можете безкоштовно скористатись платформою Telecomsvit для пошуку оператора-постачальника.

Наразі, пошук послуги “Багатоточкове з’єднання” знаходиться в стадії розробки. Але вже зараз ви можете шукати постачальника послуг “Інтернет для бізнесу” та “Остання миля”. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб бути в курсі оновлень на платформі linkedin та facebook.

Почати пошук

Інші види телеком-послуг

cloud_queue

SD-WAN

Побудова власної глобальної мережі з оптимізацією витрат і покращенням якості та надійності на базі технології віртуалізації.

arrow_forward
dialer_sip

IP телефонія

Телефонія через Інтернет з будь-якого місця зі всіма перевагами і гнучкістю, які можуть надати Інтернет та програмні рішення.

arrow_forward
dashboard_customize

Переглянути інші послуги

arrow_forward

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт