Акція: Замовте будь-яку послугу на платформі Telecomsvit - отримайте кешбек 5% від абонентської плати. Деталі

Приклади застосування

Пошук постачальника телеком-послуг для нового бізнесу

Ситуація:

Ви здобули рішучість розпочати власний бізнес з виготовлення сувенірів та знайшли відповідне приміщення у промисловій зоні вашого міста. Як і для будь-якого бізнесу в сучасному світі, доступ до інтернету є невід'ємною складовою для комунікації з клієнтами у месенджерах, просування послуг в інтернеті, роботи з графічними матеріалами, бухгалтерських операцій, відеонагладу тощо. Тому ви шукаєте надійного телеком-оператора, який забезпечить підключення до мережі Інтернет у вашому орендованому приміщенні. Але ви не знаете які провайдери можуть надати вам послугу за даною адресою та як обрати найкрашого.

Рішення:

 • Ви реєструєтесь і заходите на платформу.
 • Створюєте запит на послугу “Інтернет для бізнесу” за адресою вашого приміщення.
 • Відповідно до вашого запиту, ви отримуєте пропозиції від різних телеком-операторів.
 • Зручний інтерфейс дозволяє вам здійснювати порівняння та вибрати найкращий варіант з різних точок зору: фінансової, технічної та репутаційної.

Розширення мережі піцерій

Ситуація:

Ваш невеликий бізнес піцерій успішно розвивається і ви плануєте відкрити кілька нових піцерій у районних центрах. Очевидно, що для кожної піцерії вам необхідне якісне та надійне підключення до Інтернету, а також Wi-Fi покриття для зручності клієнтів та співробітників. Однак, важливо, щоб ці послуги надавав один телеком-оператор. Завдяки цьому ви будете мати одного провайдера для всіх потреб у всіх піцеріях, що зекономить ваш час та зусилля. Також ви не маєте ні часу, ні бажання шукати які оператори працюють в локаціях, що вас цікавлять.

Рішення:

 • Ви реєструєтесь і заходите на платформу.
 • Легко створюєте запит на підключення Інтернету для всіх нових піцерій. Вказуюєте всі важливі параметри підключення - гарантовану швидкість та технічну підтримку 24/7, а також потребу у Wi-Fi покритті для кожной нової піцерії. Додатково вказуєте дати, на які має бути впроваджені послуги.
 • Відповідно до вашого запиту, ви отримуєте пропозиції від різних телеком-операторів, які можуть задовольнити ваші потреби.
 • Зручний інтерфейс дозволяє вам порівняти різні варіанти і вибрати найкращу пропозицію з точки зору фінансових, технічних та репутаційних показників.

Об’єднання всіх офісів та відділень в єдину мережу

Ситуація:

У вас є бізнес, який має виробництво, кілька регіональних складів та офісів, а також головний офіс. Протягом зростання бізнесу, нові локації були поступово підключені до корпоративної мережі за допомогою різних схем і засобів. Проте, ви зараз помічаєте, що керувати такою різнородною інфраструктурою стає дедалі складніше, а розширення мережі стає справжнім викликом. Ризики збільшуються, вартість аварії або помилки зростає. Тому ви плануєте зробити трансформацію вашої мережевої інфраструктури, уніфікувати всі підключення і сервіси, покращити їх надійність. Бажано, щоб рішення було сучасним та було готове для подальшого масштабування, легко моніторилося і було впроваджено одним постачальником телеком-послуг.

Рішення:

 • Ви реєструєтесь і заходите на платформу.
 • Створюєте запит на телеком-послуги. Наприклад, вам потрібно: підключити головний офіс до Інтернету з гарантованою швидкістю, підключити всі інші локації компанії до головного офісу по виділеним каналам з резервуванням, впровадити віртуальну АТС і т.і. Також вам важливо мати технічну підтримку 24/7, а час відновлення сервісу має бути не більше 6 годин.
 • Після створення запиту з усіма вашими параметрами, ви отримуєте пропозиції від всіх постачальників телеком-послуг, які можуть задовольнити ваші вимоги.
 • Завдяки аналітичним інструментам платформи ви легко робите порівняння різних пропозицій за технічними, фінансовими, репутаційними критеріями.
 • Обираєте провайдера і впроваджуєте ваш проект із трансформації ІТ інфраструктури.

Ви хочете дізнатись, чи є краща альтернатива вашому поточному постачальнику телеком-послуг

Ситуація:

У вас вже є телеком-послуги від певного оператора, але ви не зовсім задоволені якістю та вартістю цих послуг. Ви хочете перевірити, чи є якась альтернатива вашому поточному провайдеру. Але у вас немає часу шукати в інтернеті які провайдери працюють за вашою адресою, та кожному пояснювати що саме вам треба.

Рішення:

 • Ви реєструєтесь і заходите на платформу.
 • Створюєте запит на телеком-послуги за вашими параметрами.
 • У відповідь отримуєте пропозиції від різних телеком-операторів.
 • Зручний інтерфейс дозволяє порівняти надіслані пропозиції та ціни на них з вашими поточними витратами.
 • На основі цього приймаєте рішення - залишитися з теперішнім оператором, або спробувати нового.

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт