Фіксована телефонна лінія

Це телекомунікаційна послуга, яка забезпечує підключення стаціонарного телефонного апарату до телефонної мережі оператора задля забезпечення голосового зв’язку.

Послуга втілює один з основних засобів зв’язку та дозволяє користувачам здійснювати телефонні дзвінки до інших абонентів, які мають фіксовані телефонні лінії або до мобільних мереж та міжнародних номерів. А також дозволяє отримувати дзвінки. Фіксовані телефонні лінії широко використовуються як у побуті так і в бізнес-середовищі.

Послуга “Фіксована телефонна лінія” передбачає використання мідного кабелю для підключення стаціонарного телефонного апарату до телефонної комутаційної системи телеком-оператора. Цей кабель забезпечує стійке та надійне зʼєднання між абонентом та оператором.

Кожній фіксованій телефонній лінії призначається телефонний номер. Номер, як правило, має географічну прив’язку до місцевості і не може бути використаний в іншій місцевості за бажанням абонента при переїзді.

Послуга “Фіксована телефонна лінія” може доповнюватись додатковими функціями, наприклад, переадресація викликів, утримання викликів, конференц-звʼязок, голосова пошта та інші. Ці функції дозволяють користувачам більш гнучко керувати своїми телефонними викликами та підвищувати продуктивність комунікацій.

Фіксована телефонна лінія є надійним засобом звʼязку, особливо для офісів, домашніх користувачів та багатьох бізнес-сегментів. Вона забезпечує стабільну голосову комунікацію.

Супутні послуги

Бізнесу можуть бути цікавити наступні послуги:

  • “IP телефнія” - сучасна, потужна, економична послуга голосового зв’язку.
  • “Віртуальна АТС” - дозволяє отримати майже безмежні переваги цифрової АТС без потреби встановлювати власну фізичну АТС.
  • “Номер 0-800, 0-900” - забезпечує клієнтам вашого бізнесу можливість зв’язку з вами без будь-яких витрат для них або за рахунок спеціальних тарифів.

Пошук оператора Фіксованої телефонної лінії

Як можна побачити, існує безліч варіантів послуги “Фіксована телефонна лінія” та безліч факторів, які впливають на ціну. Для того, щоб не загубитися в цьому різноманітті і не витрачати час на дзвінки операторам та отримати саме те, що треба вашому бізнесу (а не те, що хочуть продати менеджери операторів), ви можете безкоштовно скористатись платформою Telecomsvit для пошуку оператора-постачальника.

Наразі, пошук послуги “Фіксована телефонна лінія” знаходиться в стадії розробки. Але вже зараз ви можете шукати постачальника послуг “Інтернет для бізнесу” та “Остання миля”. Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах, щоб бути в курсі оновлень на платформі linkedin та facebook.

Почати пошук

Інші види телеком-послуг

commit

ISDN PRI

Багатоканальна цифрова комунікація для голосового зв’язку і передачі даних.

arrow_forward
filter_8

Номер 0-800, 0-900

Спеціальні телефоні номери для більшої доступності бізнесу для клієнтів і створення іміджу

arrow_forward
dashboard_customize

Переглянути інші послуги

arrow_forward

Всі телеком-оператори на одній платформі

Економте свій час і ресурси - швидко і безкоштовно замовляйте послуги на Telecomsvit

Замовити
want-to-try
want-to-try
telecomsvit

Об'єднуємо телеком-операторів та замовників

Зроблено в Україні

info@telecomsvit.com

+38 063 163 10 10

(10:00 - 18:00 Пн-Пт)

facebooklinkedin

© 2024 Телекомсвіт